specialista na logo design, logomanuál, grafický manuál

Jmenuji se Pavel Plesník a již 21 let se v rámci své živnostenské činnosti specializuji na logo design a vytváření jednotného vizuálního firemního stylu.

Logo je základním prvkem pro vytváření jednotného vizuálního firemního stylu. Požadavky na kvalitní logo jsou originálnost, jednoduchost, výraznost, snadná použitelnost. Logo splňující tyto základní požadavky kvalitně slouží k vizuální komunikaci s obchodními partnery, zákazníky i s konkurencí (buduje nezaměnitelnou image firmy). Pravidla pro správné použití loga obsahuje logomanuál.

V plně rozvinutém konkurenčním prostředí, ve kterém se nacházíme je důležité, aby firma působila důvěryhodným a plně profesionálním dojmem. Nejednotná vizuální prezentace (vizitky, hlavičkové papíry, inzerce, www stránky atd.) může být pro firmu nepříjemným handicapem. Proto je nutné přesně specifikovat jednotné používání základních konstant firemní identity (loga, firemního písma, firemních barev) v grafickém manuálu.

Nabyté zkušenosti z již realizovaných projektů, jsem v případě zájmu připraven nabídnout i Vaší společnosti. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí. Vyžádejte si podrobné informace o nabízených službách na e-mailu: pavel (zavináč) plesnik.czslužby 1   2   3   4   5   6   7   8   9 kontakt

© 1993-2014 Plesník